podkrzaczek.pl

podkrzaczek.pl – dziecko, lifestyle, motoryzacja, praca

Polecane pistolety krótkie
Lifestyle

Polecane pistolety krótkie

Pistolety krótkie to rodzaj ręcznej broni palnej charakteryzujący się niewielkimi gabarytami oraz niską masą. Parametry te pozwalają się na komfortowe i pewne ułożenie broni w dłoni, co przekłada się uzyskanie dużej wygody jej użytkowania. Broń krotka z powodzeniem wykorzystywana jest do szeregu zastosowań – ochrony osobistej oraz celów czysto sportowych, łowieckich i kolekcjonerskich. Czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego pistolety krótkiego i na jakie modele dostępne na rynku warto się zdecydować? Wszystkiego dowiesz się czytając ten artykuł!

Wybór pistoleta krótkiego – na co zwrócić uwagę?

Poszukując wysokiej klasy pistoletu krótkiego należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które przekładają się na uzyskanie sprawnej broni do określonego zastosowania oraz stawianych przez nie wymagań. Do najważniejszych aspektów, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego modelu broni krótkiej należy:

 • dobra dostępność akcesoriów, kabur oraz przyrządów celowniczych do konkretnego modelu pistoletu w celu zapewnienia możliwości jego modyfikacji i ulepszenia
 • odpowiednie ułożenie pistoletu w dłoni, który zapewni wysoką wygodę użytkowania,
 • rodzaj wykorzystywanej amunicji, która będzie odpowiednia do wymagań stawianych przez dane zastosowanie broni krótkiej,
 • materiał konstrukcyjny, z którego wykony jest pistolet,
 • zastosowanie, do którego broń krótka będzie wykorzystywana przez użytkownika.
  Uwzględnienie tych czynników pozwało na uzyskanie broni, która będzie charakteryzowała się wysoką niezawodnością, trwałością i wytrzymałością. Pozwoli to na zapewnienie długiego czasu oraz bezpieczeństwa eksploatacji zakupionego modelu broni krótkiej.

Pistolety krótkie – na jakie modele warto się zdecydować?

Na rynku dostępna jest szeroka gama modeli broni krótkiej, które zasługują na uwagę użytkowników. Do pistoletów krótkich o wysokich parametrach technicznych i właściwościach eksploatacyjnych zalicza się modele, takie jak:

 • CZ Shadow,
 • HUDSON H9 ,
 • SPS Pantera,
 • Hudson H9,
 • Glock 17.

Wszystkie te propozycje to wysokiej klasy rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wysoką płynność, liniowość oraz wysoką precyzję strzału. Doskonale sprawdzają się one w zastosowaniach sportowych, wyczynowych oraz łowieckich. Chcąc zaopatrzyć się w modele, takie jak CZ Shadow, Glock 17 czy Hudson H9 warto zwrócić uwagę na propozycje oferowane przez sklep Racegun.pl, który oferuje te i o wiele więcej modeli pistoletów krótkich zasługujących na uwagę miłośników broni.

Artykuł sponsorowany