podkrzaczek.pl

podkrzaczek.pl – dziecko, lifestyle, motoryzacja, praca

Wyjątkowa odzież dla kolarzy
Lifestyle

Wyjątkowa odzież dla kolarzy – gdzie ją znaleźć?

Profesjonalny ubiór na rower sprawia, że każda przejażdżka jest komfortowa i przyjemna. Warto stawiać na jedne z najlepszych rozwiązań, które cieszą się uznaniem wśród miłośników dwóch kółek z całego świata. Marka odzieżowa ASSOS pochodzi ze Szwajcarii. Cechuje ją zamiłowanie do szczegółów, przez co każda część garderoby jest wyjątkowa i dopracowana. Odzież dla rowerzystów zapewnia wygodę w trakcie jazdy, chroni przed czynnikami środowiska, ale też zapewnia prędkość.

Strój na rower — co jest potrzebne kolarzowi?

Marka ASSOS nie lubi kompromisów, dlatego wybierając tę odzież, ma się pewność, że wybór jest dobry, a ubranie posłuży przez wiele lat. To nie tylko niezwykle funkcjonalne ubrania, ale cechuje je również unikalny styl i design, który rozpoznawalny jest na całym świecie. Ubranie dla kolarza zapewnia mu wygodę podczas wielogodzinnych przejażdżek. Duży nacisk kładzie się na komfort podczas siedzenia, dlatego spodenki i kombinezony mogą być wyposażone w specjalne i innowacyjne rozwiązania. Rowerzyści potrzebują też wygodnych koszulek z długim lub z krótkim rękawem. Warto poszukać również dedykowanych butów oraz dopasowanych skarpetek, które pozwalają stopie oddychać i ograniczają ryzyko powstawania otarć. Assos produkuje także rękawiczki — to idealna ochrona dłoni podczas jazdy w trudnym terenie. Rękawiczki zapewniają dobry uchwyt, ale też znacznie amortyzują wstrząsy. Dłonie nie pocą się i nie ślizgają po kierownicy.

Co wyróżnia ASSOS spośród innych marek?

W kombinezonach dla rowerzystów ASSOS zamieszcza się specjalne wkładki, które pozwalają na wygodną jazdę. Przewiewny materiał sprawia, że skóra swobodnie oddycha, wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz ubrania, dlatego skóra jest sucha. Zapobiega to powstawaniu otarć, zwłaszcza w miejscach bardzo wrażliwych. Strój sprawdzi się w czasie ciepłych dni, ale również podczas przejażdżek w chłodniejszym okresie. Odzież od Assosu charakteryzuje się dobrym przyleganiem do ciała. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas jazdy oraz zapewnia dużą swobodę. Odzież produkowana przez Szwajcarską firmę ma ograniczoną ilość szwów. Każdy miłośnik jazdy na rowerze wie, jakie jest to ważne podczas treningów. Bezszwowe nogawki kolarskie nie powodują podrażnień skóry, praktycznie nie czuć ich na nogach. Materiał może być wyposażony w filtry UVP. Takie rozwiązanie pozwala na optymalną regulację cieplną podczas ciepłych i słonecznych dni. Dużym uznaniem cieszą się też spodnie rowerowe na szelkach. Szelki gwarantują wygodną jazdę, spodnie nie zsuwają się nawet podczas dużej prędkości i jazdy w trudnych warunkach.