podkrzaczek.pl

podkrzaczek.pl – dziecko, lifestyle, motoryzacja, praca

towar na palecie
Praca

Jak zabezpieczyć towar na palecie?

Sprawny oraz w pełni wydajny proces produkcyjny ma bardzo duży wpływ na rozwój każdego przedsiębiorstwa oraz zwiększenie jego zysków. Ważna jest nie tylko efektowna produkcja, lecz także składowanie towarów na palecie oraz ich odpowiednie zabezpieczenie. Ma to bowiem istotny wpływ na bezpieczeństwo towarów podczas ich przechowywania oraz transportu. Kaptury foliowe to takie produkty, które bardzo skutecznie chronią towary przed uszkodzeniem oraz zniszczeniem.

Kaptury z folii a zabezpieczanie towarów na palecie

Dobrze dobrane zabezpieczenie potrafi w skuteczny sposób uchronić każdy towar nie tylko podczas transportu, lecz także składowania na magazynie zabezpieczając go przed pyłem, kurzem oraz niekontrolowanym przesunięciem czy uszkodzeniem.

Do tego celu doskonale nadają się wykonane z wysokiej jakości, mocnej folii kaptury, które to charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości oraz zapewniają długotrwale użytkowanie. Dzięki posiadanym walorom użytkowym można je wykorzystywać do zabezpieczenia różnorodnych towarów, produkowanych w wielu zakładach produkcyjnych, w branży spożywczej, na magazynach, w centrach logistycznych oraz na składach materiałów budowlanych.

Kaptur foliowy z folii termokurczliwej – produkt o wielu zaletach

Wysokogatunkowe kaptury foliowe termokurczliwe doskonale sprawdzają się podczas zbiorczego pakowania towarów na paletach. Potrafią one bardzo skutecznie zabezpieczać ładunki przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Chronią doskonale towary przechowywane na zewnątrz.

Kaptury termokurczliwe świetnie spełniają funkcje izolacyjne. Dzięki temu doskonale nadają się do zabezpieczenia materiałów podatnych na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. śnieg, deszcz, grad, słońce oraz wiatr.

Produkty te są wodoszczelne, zatem zabezpieczony dzięki nim towar można bezpiecznie transportować oraz magazynować. Te niezawodne produkty doskonale przylegają do towarów i skutecznie chronią je przed wywróceniem się z palety. A jest to możliwe za sprawą możliwości ich obkurczania się, które można wykonać nawet przy pomocy urządzeń ręcznych. Bardzo często są one wykorzystywane podczas pakowania w automatach, np.: tunelach grzewczych oraz do ręcznego obkurczania przy użyciu palnika.

Kaptury foliowe są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, tj: LDPE oraz HDPE. Tworzywa ta posiadają właściwości antypoślizgowe oraz antystatyczne. Można na nich wykonywać wydruki.

Kaptury na palety są produkowane w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz rozmiarów palet.