podkrzaczek.pl

podkrzaczek.pl – dziecko, lifestyle, motoryzacja, praca

Polski producent baterii akumulatorowych
Lifestyle

Polski producent baterii akumulatorowych

We współczesnym świecie korzystamy z bardzo wielu urządzeń, zasilanych bateriami akumulatorowymi. Można je spotkać na każdym kroku, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Znajdziemy je w budzikach, szczoteczkach i golarkach elektrycznych, odkurzaczach, elektronarzędziach, telefonach komórkowych i laptopach. Baterie to produkty niezwykle użyteczne, które bardzo ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Z tego względu warto postarać się produkty wysokiej jakości, które posłużą na długo i będą działać niezawodnie. Takie baterie tylko w firmie Bater.pl. Chcesz poznać nas i produkty, które oferujemy? Zapraszamy do lektury.

Co warto o nas wiedzieć?

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną i najwyższej klasy sprzęt, zaliczany do najbardziej zaawansowanych technologicznie w Polsce, a nawet w Europie. Dzięki temu produkujemy baterie akumulatorowe o znakomitych parametrach technicznych. Jesteśmy polskim producentem baterii trakcyjnych do elektrycznych wózków widłowych i platformowych wszystkich typów. Produkujemy także baterie stacjonarne z elektrolitem płynnym typu OPzS oraz korki rekombinacyjne, skrzynie, regały i podstawy do baterii, które są pokryte polietylenem. Oferujemy produkcję i sprzedaż ogniw i baterii stacjonarnych do pracy cyklicznej dla elektrowni solarnych, wiatrowych i wodnych. Oprócz tego zajmujemy się montażem i demontażem oraz serwisem baterii trakcyjnych i stacjonarnych na terenie całej Polski. Wykonujemy prace remontowe w akumulatorowniach, utylizujemy baterie i akumulatory, pokrywamy metale polietylenem metodą fluidyzacji oraz zajmujemy się obróbką plastyczną blach i pracami ślusarsko-mechanicznymi, takimi jak spawanie, gięcie czy cięcie. Szeroki zakres działalności i ugruntowana pozycja na rynku to nie jedyne nasze zalety, ponieważ wszystkie wytworzone przez nas produkty cechują się najwyższymi standardami jakości.

Baterie akumulatorowe – najwyższa jakość w dobrej cenie

Jako producent baterii akumulatorowych możemy zapewnić o doskonałych parametrach technicznych naszych produktów. Baterie wytworzone są w nowoczesnych technologiach i przy użyciu wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu charakteryzują się długotrwałą żywotnością, wyjątkową wydajnością i niezawodnym działaniem. To produkty, które usprawniają prace w wielu sektorach gospodarki, takich jak branża logistyczna i medyczna, magazyny, hale produkcyjne i przemysłowe.
Nasze produkty spełniają wszystkie restrykcyjne normy europejskie i posiadają stosowne certyfikaty.