podkrzaczek.pl

podkrzaczek.pl – dziecko, lifestyle, motoryzacja, praca

Jak dobrać rozmiar stanika
Lifestyle

Jak dobrać rozmiar stanika?

Każdy z nas wie, jak ważną rzeczą jest odpowiednio dopasowany rozmiar. Dlatego dla wszystkich kobiet mają znaczenie właściwe biustonosze, dzięki którym poczują komfort i pewność siebie. Nie wiesz, jak odpowiednio dobrać rozmiar stanika? Niniejszy artykuł krok po kroku wyjaśni Ci, jak to zrobić. Dzięki temu dobierzesz dla siebie biustonosz, w którym poczujesz się swobodnie, pewnie i kobieco. Sprawdź!

Największy sekret rozmiaru stanika

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, jak dobrać rozmiar stanika, warto zastanowić się nad znaczeniem samego terminu rozmiar. Przede wszystkim rozmiar stanika określają takie wartości jak liczba i litera. Czym jest liczba, a czym litera? Liczba określa obwód pod biustem, natomiast litera to nic innego jak rozmiar miseczki. Niekiedy dobierając rozmiar stanika, zwracamy uwagę wyłącznie na rozmiar miseczki, pomijając kwestię obwodu pod biustem. Dlatego między innymi mamy styczność z dyskomfortem spowodowanym nieodpowiednio dopasowanym biustonoszem. Po czym poznać, że dany biustonosz posiada właściwe oznaczenie rozmiaru? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy, że na metce znajdziesz zarówno liczbę, jak i literę np. 45 . Tego typu biustonosze określają precyzyjny rozmiar.

Dobierz właściwy stanik w 3, prostych krokach!

Kolejnym, ważnym krokiem jest dobranie właściwego rozmiaru stanika. Poniżej przedstawiamy 3, proste kroki, dzięki którym szybko i łatwo określisz swój rozmiar.

Zmierz obwód pod biustem i w biuście – aby precyzyjnie określić swój rozmiar, warto zaopatrzyć się w taśmę krawiecką, dzięki której zmierzymy obwód pod biustem. Jak to zrobić? Stań prosto w jednym miejscu. Następnie przeciągnij taśmę wokół klatki piersiowej i mocno ją ściśnij. Kolejnym etapem jest sprawdzenie wyniku. Aby dokładnie określić wartość, warto zaokrąglić wynik w dół. Na przykład jeżeli taśma krawiecka wykazała wynik 97, wówczas otrzymamy liczbę 95. Kolejnym etapem jest miara obwodu w biuście. W tym celu umieszczamy taśmę krawiecką w najszerszym miejscu piersi. Pamiętajmy, by w obu przypadkach taśma krawiecka znalazła się na równym poziomie z przodu i z tyłu.

Określi swój rozmiar za pomocą tabeli – zmierzyłaś już obwód pod biustem i w biuście! Gratulujemy! Teraz pora na kolejny, prosty krok, jakim jest sprawdzenie swojego rozmiaru za pomocą tabeli. Tabelę rozmiarów biustonosza znajdziesz za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Jak zatem czytać dane z tabeli? Wystarczy, że odszukasz wartość rozmiaru obwodu pod biustem oraz w biuście, a odczytasz swój rozmiar katalogowy. To proste!

Zwróć uwagę na właściwe ułożenie biustonosza – końcowym etapem jest zweryfikowanie, czy dany biustonosz jest dla nas odpowiedni. W tym celu sprawdzamy, czy zapięcie stanika jest stabilne i nie zsuwa się przy poruszaniu rękami. Dodatkowo ramiączka powinny być odpowiednio wyregulowane. Biustonosz nie może być zbyt luźny ani zbyt ciasny, natomiast miseczka powinna być całkowicie dopasowana do piersi.

Ty i Twój stanik = zgrany duet

Odpowiedni rozmiar stanika sprawi, że poczujemy się wygodnie, komfortowo, swobodnie i kobieco. Dlatego zapoznaj się z wyżej wymienionymi wskazówkami, a Ty i Twój stanik stworzycie zgrany duet! Jeśli szukasz wyjątkowej bielizny, w której poczujesz się atrakcyjnie i kobieco, wejdź na stronę Contenshop.pl.